KOMISIJE SKUPŠTINE OPŠTINE ČOKA
Komisija za kadrovska, administrativna i mandatno imunitetna pitanja i radne odnose je izabrana na sednici Skupštine opštine od 15.10.2004. godine u sastavu:
|
- Pavlov Živa iz Čoke predsednik (kao odbornik),
- Tertei Janoš iz Ostojićeva (kao odbornik),
- Mesaroš Karolj, dipl.pravnik iz Čoke,
- Seč Kajari Iren, dipl.pravnik iz Sente,
- Guba Karolj iz Padeja.
|
Komisija za statutarna pitanja, organizaciju i normativna akta je izabrana na sednici Skupštine opštine Čoka od 06.12.2004. godine u sastavu:
|
- Piri Zoltan iz Čoke, kao odbornik - predsednik,
- Lukavac Hajnalka iz Sanada, kao odbornik - zamenik predsednika,
- Seč Kajari Iren iz Sente – član,
- Bogar Peho Piroška iz Padeja- član,
- Onodi Iboljka iz Čoke- član.
|
Komisija za budžet i finansije je takođe izabrana na Skupštini od 06.12.2004. godine i to:
|
- Zombori Čaba iz Čoke, kao odbornik - predsednik,
- Piri Zoltan iz Čoke kao odbornik – zamenik predsednikа,
- Nađ Homolja Erika iz Jazova kao odbornik- član,
- Branislav Karić iz Padeja - član,
Šimon Žolt iz Jazova – član.
|
Komisija za urbanizam, stambeno-komunalne delatnosti i zaštitu životne sredine je isto izabrana na Skupštini od 06.12.2004. godine a članovi su:
|
- Šili Nandor iz Ostojićeva, kao odbornik- predsednik,
- Cara Jožef iz Čoke, kao odbornik - zamenik predsednikа,
- Nađ Emil iz Jazova - član,
- Tertei Janoš iz Ostojićeva, kao odbornik - član,
- Faj Tibor iz Čoke, kao odbornik – član,
|
Komisija za predstavke i žalbe je izabrana kao svaka druga Komisija na Skupštini od 06.12.2004. godine i to su:
|
- Kiš Tot Erika iz Čoke kao odbornik - predsednik,
- Gerić Laza iz Čoke kao odbornik - zamenik predsednikа,
- Garić Svetlana iz Čoke - član,
- Barna Karolj iz B.Monoštora - član,
- Subotin Snežana iz Ostojićeva,
|
Komisija za privredu je u sastavu:
|
- Faj Tibor iz Čoke kao odbornik - predsednik
- Kerepeši Gordana iz Padeja kao odbornik - zamenik predsednikа
- Јо Andraš iz Čoke – član
Balaž Ferenc iz Čoke - član
- Bagavac Stjepan iz Čoke - član
|
Komisija za prosvetu i omladinu:
|
- Kolundžija Nedeljko iz Čoke kao odbornik - predsednik,
- Čobanov Slobodan iz Ostojićeva kao odbornik - zamenik predsednikа,
- Berak Brigita iz Ostojićeva - član,
- Jurišin Dušan iz Čoke – član,
- Mesaroš Kornel iz Čoke - član.
|
Komisija za društvene delatnosti i verska pitanja je izabrana sa sledećim članovima:
|
- Radulović Anđelija iz Čoke kao odbornik - predsednik,
- Bojin Milorad iz Ostojićeva kao odbornik - zamenik predsednikа,
- Tot Elvira iz Jazova – član,
- Hajnal Lazar Margareta iz Čoke - član,
- Nerandžić Gabriela iz Crne Bare - član.
|
Komisija za zdravlje i socijalna pitanja je u sastavu:
|
- Arok Jožef iz Čoke kao odbornik - predsednik,
- Čobanov Slobodan iz Ostojićeva kao odbornik - zamenik predsednika,
- Šegan Melinda iz Ostojićeva - član,
- Kiš Tot Erika iz Čoke kao odbornik – član,
- Dr. Levai Seneš Ibolja iz Čoke - član.
|